Πολιτιστικός Σύλλογος Βρουβιανών "Ο Άγιος Ιωάννης"
Επικοινωνία με το διοικητικό συμβούλιο

Επαφή
Διεύθυνση:
Πατησίων 5
Αθήνα
Ομόνοια
10431

Τηλέφωνο: 2105247907

Πληροφορίες: Η συμμετοχή σας είναι αυτή που θα κάνει την επικοινωνία μας καλύτερη.

Η προσπάθεια που καταβάλλεται για την ενημέρωση και τον εμπλουτισμό των θεμάτων που αφορούν το χωριό και το σύλλογό μας, είναι πολύ δύσκολη.
Ο κύριος λόγος είναι ότι δεν μπορούμε να είμαστε μπροστά σε όλα τα γεγονότα και τις εκδηλώσεις που αφορούν τον τόπο μας.
Γι’ αυτό ζητάμε να γίνετε συνοδοιπόροι μας στο ταξίδι αυτό.

Στείλτε μας νέα, άρθρα, κείμενα σχετικά με το χωριό μας, προβληματισμούς, προτάσεις κ.α.
Ιδιαίτερη σημασία έχει για εμάς, αν υπάρχει φωτογραφικό υλικό και βίντεο που να αφορούν το χωριό και τους συγχωριανούς μας.
Όλα τα στοιχεία που θα λαμβάνουμε, θα καταχωρούνται στη σελίδα μας, αφού πρώτα μελετηθούν και εγκριθούν από το διοικητικό συμβούλιο του συλλόγου.

Επίσης, θα θέλαμε να μας στείλετε τη γνώμη σας για τις πρωτοβουλίες και την πορεία του συλλόγου μας αλλά και τις όποιες αντιρρήσεις και προτάσεις για την καλύτερη πορεία του συλλόγου.

Σας περιμένουμε όλους!

World Time

Follow us

Facebook Twitter Youtube